עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

היושש!
קוראים לי נוי, ואני מתה על סימס!
אז החלטתי לפתוח בלוג - לכל אלה שאוהבים סימס ורוצים לדעת כל מיני דברים! בבלוג יש: איך להפוך לערפדים, איך לעשות ילד(מדריך להריון בסימס), איך למצוא עבודה(כולל זמר\ת, אקרובט\ית, קוסמ\ת)...ועוד מלא דברים!
תהנו!
<3
נוי(סימסית)! :]
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יולי 2012  (5)

אך לחגוג יומולדת בצורה מ-ה-מ-מ-ת(סימס 3)

30/07/2012 10:12
XסימסיתX
יומולדת מושלמת לסימס שלך
הילד התגבר והפך לנער? אולי נולד תינוק חדש למישפחה? אם אתם רוצים לערוך חגיגת יומולדת ולא יודעים איך...הגעתם לדף הנכון! :-)

יומולדת ללידת בן\בת:
המסיבות רצויות להתקיים בבית. קנו בלונים, עוגה ושולחן גדול שעליו יוכלו לשבת המוזמנים. אחר כך לחצו על הכפתור party שבאטרקציות הנייד. אתם יכולים לחגוג או בבית, או בפארק, או היכן שרק תירצו. לאחר מיכן תיצטרכו להזמין אנשים - כדאי כודם כל להכיר כמה חברים ולהזמין אותם...בסוף, אם יש לכם סימס הופעות(חיי לילה)אתם יכולים להזמין די.גיי, זמר, אקרובט או קוסם.

יומולדת לילד\ה:
המסיבות האלה לא יוכלו להתקיים במועדונים, כי חלק מהאפשרויות לא לילדים(*בנוסף, צריך סימס late night). מומלץ לחגוג בפארק הגדול, כי שם יש שפע הטרקציות לילדים - נדנדות טיפוס, ספסלי ישיבה למבוגרים, מישחקי שש-בש, ומנגלים...לעשות צהריים על האש.

יומולדת לנער\ה:
יומולדת בלילה היא המושלמת לנער\ה. מומלץ ביותר לערוך את המסיבה במועדון, ולהזמין את החברים שלו\שלה מומלץ להזמין די.גיי(צריך סימס הופעות - חיי לילה)ואם לא, אפשר פשוט לחכות שאחד החברים יעלה על ערכת הדי.גיי במועדון, וכולם יתחילו לרקוד. נ.ב: במועדון(חלק)אפשר להזמין משקאות משכרים(הם יגרמו לסימס או להיות שמח, או תחושת בית, או תחושת התאהבות, או שהם יגרמו לו לטשטש את תכונותיו)

יומולדת למבוגר\ת:
ימי ההולדת למבוגרים(גיל הצעיר)גם מומלץ בלילה, בסביבות ה-10-או שתיים עשרה, שנימשכת עד שעה שלוש לפנות בוקר(כי אחרי שלוש המועדונים סגורים). מומלץ לבחור מועדון מושקע, שבו יש ברמנים שמוזגים משקאות משכרים. מבוגרים אוהבים לא פעם לשתות מהם, ולעשן נרגילה חשמלית(כל אלה נימצאים בסימס הופעות - חיי לילה)בנוסף, עוד דבר יחודי למבוגרים ונערים, זה שבמסיבות המבוגרים, עם את\ה עובד בתור אקרובט\ית,זמר\ת,קוסמ\ת, אתם יכולים לתאם הופעה עם מנהל מקום המועדון, ואז השחקן שלכם יוכל להמם את כל המוזמנים בהופעה יחודית של שירה\אקרובטיות\קוסמות

מקווה שעזרתי ! P:
XXקרדיט לגל שלימדה אותי איך לעשותXX

אוהבת 3>
נוי
סיוון
15/08/2012 03:40
היי אני מתה על סימס!!!!
סימסית מכורה
10/08/2014 10:24
אם הפכתי תינוק לילד דרך הכנת עוגה.איך אני יכולה להפוך ילד לנער? רשום לי שהוא צריך למצוא את הדרך.. איך?
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: