עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

היושש!
קוראים לי נוי, ואני מתה על סימס!
אז החלטתי לפתוח בלוג - לכל אלה שאוהבים סימס ורוצים לדעת כל מיני דברים! בבלוג יש: איך להפוך לערפדים, איך לעשות ילד(מדריך להריון בסימס), איך למצוא עבודה(כולל זמר\ת, אקרובט\ית, קוסמ\ת)...ועוד מלא דברים!
תהנו!
<3
נוי(סימסית)! :]
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יולי 2012  (5)

ההריון המושלם...לסימסית שלך

29/07/2012 16:25
XסימסיתX
הריון בסימס - המדריך
הסימסית שלך בהריון? הינה המדריך המושלם איך לטפל בסימסית, מה לעשות שהילד נולד, ואיך לעשות את ההריון בסימס.
תהנו! P:
Xקרדיט לגל, שלימדה אותי איך לעשותX

מציאת בן זוג(סימס 2)
ראשית מצאי בשחקנית שלך בן-זוג. המיפגש יכול להתקיים בביתך(את יכולה להזמין אותו אליך הביתה באמצעות הטלפון)או במקום ציבורי, כגון מועדון או מיסעדה, ובמיקרה של סימס שתיים, יש מקום מיוחד "מבוך אהבה" שאליו באים אנשים לחפש אהבה.
לאחר שמצאת בן זוג שאת רוצה להינשא לו, דאגי למערכת יחסים יציבה וצמודה. אם לא תדאגי שהם יפגשו או ידברו בטלפון, התוצאה היא ריחוק - לרוב מומלץ לעשות שחקן בן ושחקן בת בסימס שתיים, וכך המלאכה תיהיה פשוטה ביותר. גם - תבחרי את המראה של בן הזוג, וגם תוכלי לעשות שידברו כל יום, ולא תיצטרכי לחכות שהוא יענה לטלפון(אם ביכלל יהיה לבן הזוג טלפון...)

מציאת בן זוג(סימס 3)
התהליך בסימס 3 פשוט יותר, וגם מהיר יותר...
ראשית, את יכולה לחכות(עם עשית מישפחה חדשה)שיבואו לבקר אותך אורחים(תקף גם לגבי הסימס שתיים)ולחפש בניהם מישהו שמוצא חן בעניך. אם לא מצאת אחד כזה, את יכולה לצאת לעיר, לבקר בכל מיני מקומות כגון בריכה ציבורית, קולנוע, או באחד הפארקים הרומנטיים. לאחר מיכן דאגי לידידות טובה בן השתיים, כדי שבעתיד, יוכלו להפוך לבני זוג ואף להיתחתן ולהוליד ילדים.
עוד דבר ניפלא בסימס שלוש, הוא שלכל סימס\ית יש טלפון נייד. הם לא מחוייבים לענות, אבל לרוב הם יענו לך(בתנאי שהם לא יהיו עסוקים). לאחר מיכאן התחילי את היחסים הרומנטיים שעמד בחצי החברות(תוודאי שהוא בגיל שלך!)כדי שתוכלי לדעת עם תוכלו ליצור רומן, בידקי עם יש באפשרויותיך romantek או משהו בסיגנון. אם לא, סימן שבן זוגך בוגר מידי, או צעיר מידי. לכן עליך לחפש מייד בן זוג חדש. נסי לאתר זאת מהר ככל האפשר. במקביל, שימי לב שיכול להיות שבן זוגך בוגד בך(זה אפשרי)ומקיים רומן עם מישהי אחרת. לכן הקפידי להיתקשר אליו מידי יום, לא בשעה מסויימת.

תהליך האירוסין(להפוך את השחקן שדמותך התאהבה בו לשחקן שלך)**רק לסימס שלוש יש את האפשרות*!
אחרי שיש בנך לבין בן זוגך יחסי אהבה(נשיקות וחיבוקים)תוכלי להתארס לבן זוגך, ובכך להפוך אותו לשחקן שלך.
בידקי כל אפשרות חדשה שהצטרפה במערכת יחסיכם, עד שתיראי
Proposal - הצעת נישואין. השחקן יכול או לסרב, או להסכים. אם השחקן סרב, דאגי מהר לבקש סליחה ולחבק את בן זוגך בתמיכה. חכי שניים שלושה ימים, והפגישי בן השניים שוב. דאגי שיעשו דברים רומנטיים. אחרי שעשית כמה דברים רומנטיים, בקשי שוב. אם השחקן סרב, סימן שעוד אינו מוכן למחוייבות. נסי עד שתצליחי. בסוף - או שהם יתרחקו סופית, או שתצליחי.
שימי לב! דאגי שהוא עובר אליך(לבית שלך)ולא את לשלו. אם תעברי לביתו, השחקנית תילקח מימך ולא תוכלי לשחק בה עוד.

הריון...
אחרי שהצלחת לארס את שחקניתך ואת בן זוגה, זמן לקיים יחסי מין, לא?(לא חובה).
קני מיטה זוגית. שימי את שניהם במצב של מנוחה(rest). נתי להם להתנשק פעמיים שלוש, ואז חפשי את הbaby. אם האפשרות לא הופיעה לך, תעשי עוד דברים רומנטיים. עם ישר על ההתחלה מופיעה לך האפשרות, ובן הזוג לא מסרב, לכי על זה. שימי לב, ההריון כרוך בהקאות(קמה באמצע הלילה)בעייפות(צורך לישון)ובמחשבות רבות.

בזמן ההריון
דאגי שהשחקנית תנוח והבעל יכין הכל - ינקה את הבית(או שתזמיני משרת\ת תמורת 125$)ודאגי שהשחקנית לא תעשה כלום מלבד להתרחץ, לישון(או לצפות בטלווזייה)ושום דבר מעבר לכך(חוץ ממה שהיא צריכה - לדוגמא לאכול).
אחרי כמה שבועות(*יום - 24 דקות)האישה תחוש צירים. ואז היא תרוץ לבית החולים. יש לוודא שהדלתות לא נעולות, ושיש מכונית(אפשר גם מונית).
אחרי כמה דקות(*דקה בסימס - שנייה)תופיעה לכם הודעה בה תצטרכו לקבוע שם לילד\ה.
שימו לב, בסימס שתיים אין אפשרות ללחוץ על התינוק(על הריבוע)עד להבשלתו. מישום כך דאגו שהאם(אחרי ההריון)תישן עם התינוק(התינוק לידה בעריסה) וכך האם תדע מה צריך לתת לו. אם לא - התינוק ימות.
אחרי שלושה ימים התינוק מבשיל, ואפשר לגעת בו בריבוע, ולראות מה הוא צריך.
טפלו בילדי הסימס באהבה..
<3
מקווה שעזרתי,
סימסית[או נוי]:]
שירה
23/01/2013 21:01
איך מזמינים משרתת
מאיה
15/01/2014 14:34
לוחצים על הטלפון,
ואז על שירותים,
ואז יש שם עוזרת (משרתת)
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: